NeoRaid Team na starcie 24 Horas TT Vila de Fronteira. Maraton na okrągło

Zespół NeoRaid Team po raz kolejny stanie na starcie zawodów 24-godzinnych, które ostatnio stały się jego specjalnością. 28 listopada polskie BMW Propulsion weźmie udział w portugalskim wyścigu 24 Horas TT Vila de Fronteira.

ZOBACZ TAKŻE: BMW Propulsion jak nowe. NeoRaid Team gotowy do startu w trzech rajdach 24h

Dwa poprzednie występy w tegorocznych zawodach 24-godzinnych (GORM 24H Central Europe Race i 24 Heures Tout-Terrain de France) polska rajdówka kończyła pechowo przed czasem, dlatego w Portugalii chce pokazać, na co ją stać, a - trzeba przyznać - potencjału jej nie brakuje. Samochód jest już gotowy do występu i niebawem zespół serwisowy wyruszy w daleką podróż na drugi kraniec Europy, gdzie musi dotrzeć przed 26 listopada. To dzień, w którym odbędą się obowiązkowe badania techniczne. Same zawody rozpoczną się w sobotę 28 listopada, o godzinie 14. 24 godziny później poznamy zwycięzcę 18. edycji portugalskiego klasyka.

NeoRaid Team ma szansę stać się czarnym koniem wyścigu, tym bardziej że na zmianę z Polakami za kierownicą BMW zasiadać będą dwaj znakomici zawodnicy z Portugalii: Pedro Dias da Silva oraz Carlos Fonseca. Dużym wzmocnieniem jest zwłaszcza angaż da Silvy, który przed kilkoma tygodniami zwyciężył w narodowej klasyfikacji Baja Portalegre 500.
MM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.