Zimowy duch Land Rovera - zaproszenie na LR Winter Spirit (9.01.2011)

W niedzielę, 9 stycznia, "Zimowy duch Land Rovera" poddany zostanie poważnej próbie. Nasze "Landki" będą musiały zmierzyć się z zimową aurą, która przy najmniej na razie, nie obiecuje, że będzie łatwo.

Do pokonania będziemy mieli trasę wytyczoną na południowym krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Czeka nas przejazd w stylu zimowego "Camel Trophy". Poruszać będziemy się w kolumnie, w kierunku wytyczonych celów. Załogi będą musiały współpracować ze sobą, oraz sobie pomagać.

Będzie to doskonała lekcja zimowego off road-u, nauczymy się współpracy pomiędzy załogami, jazdy w ciężkich zimowych warunkach, ratowania się z opresji. Do zrealizowania powyższych założeń, koniecznie musicie zaopatrzyć się w, niezbędny w takich sytuacjach, DOBRY HUMOR, który nie tylko rozgrzewa, ale i poprawia zdolności motoryczne naszego organizmu.

W sytuacji, kiedy pogoda nie pozwoli na pokonywanie założonej trasy, imprezę skierujemy w stronę Kryspinowa, gdzie przygotujemy OS-y i Próby przejazdu (PP).

Spotykamy się o godz. 8.30 na parkingu CRA w Białym Kościele (przy głównej drodze nr 94 Kraków-Olkusz).

mapka

Koszt: 170,-/samochód - przy wcześniejszej wpłacie na konto (w dniu imprezy 220,- pln)

Wyposażenie:
* samochód terenowy marki Land Rover/Range Rover, dopuszczony do ruchu drogowego, wraz z wymaganym wyposażeniem
* ze względu na porę roku - opony min. AT w dobrym stanie
* lina holownicza
* solidne zaczepy holownicze!!!
* sprawna gaśnica
* mile widziane radio CB

Limit 40 samochodów. Zgłoszenia do 3.01.2011 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W zgłoszeniu proszę podać pełną listę uczestników, na podstawie której wypisane zostaną certyfikaty uczestnictwa w imprezie. Więcej informacji pod nr tel: 501 755 417 i na stronie imprezy4x4.eu