Robert Kufel triumfatorem Pucharu Polski Off-Road 2011

Artur Owczarek i Roman Popławski kroczą ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa. Po wygraniu finałowej rundy Poland Trophy 2011 w Walimiu załoga Black Tanka triumfowała w ostatni weekend na finałowej rundzie Pucharu Polski Off-Road w Olsztynie w klasie Extreme. Puchar ze sezon 2011 wędruje ostatecznie w ręce Robert Kufla, którego w tym roku wspierało dwóch pilotów: etatowy Dominik Samosiuk i „zapasowy” – Daniel Burzyński.
Artur Owczarek i Roman Popławski kroczą ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa. Po wygraniu finałowej rundy Poland Trophy 2011 w Walimiu załoga Black Tanka triumfowała w ostatni weekend na finałowej rundzie Pucharu Polski Off-Road w Olsztynie w klasie Extreme (swoją drogą wydaje się, jakby runda trwała nadal, bo jeszcze w poniedziałek rano na stronie organizatora nie ma wyników z etapu dziennego i generalki, a na Blipie ostatnie zdjęcie to... załogi na starcie:).

Puchar ze sezon 2011 wędruje ostatecznie w ręce Robert Kufla, którego w tym roku wspierało dwóch pilotów: etatowy Dominik Samosiuk i „zapasowy” – Daniel Burzyński.


O zwycięstwie Owczarka i Popławskiego w Olsztynie zadecydował wygrany przez nich etap nocny. Jak widać, zawodnicy Power Off-Road Teamu zdążyli już zapomnieć o rolce w ciemnościach, którą zaliczyli przed tygodniem… Zwycięstwo na etapie dziennym padło łupem obrońców pucharu – Marcina Łukaszewskiego i Magdy Duhanik, ale drugi czas uzyskany przez załogę Black Tanka pozwolił jej ostatecznie triumfować w Olsztynie.

W klasyfikacji rocznej najlepszy okazał się tercet Kufel-Samosiuk-Burzyński (265 pkt.) przed duetem Łukaszewski-Duhanik (255 pkt.).

Relacja RAFCO z III rundy PP2011– czytaj na blogu RAFCOblog

Dyskusja na temat III rundy PP2011 – zajrzyj na forum.terenowo.pl


Więcej zdjęć z pucharu – odwiedź stronę http://adamsoroka.blogspot.comZOBACZ TAKŻE: Góral z nizin, czyli BLACK TANK Artura Owczarka i Romana Popławskiego | Grat 2 (2009) - Robert Kufel i Dominik Samosiuk

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.