Alexander Kovatchev szefem Rajdu Breslau

Zaszła ważna zmiana w zespole kierującym Rajdem Breslau (Drezno-Wrocław) - Alexander Kovatchev przejął pełną odpowiedzialność za prowadzenie tej legendarnej, europejskiej przygody off-roadowej, która od kilku lat stała się polską specjalnością.

Od 2010 roku Alexander Kovatchev i Henrik Strasser pracowali razem jako szefowie słynnego Rajdu Breslau, ale Henrik, z przyczyn osobistych, zrezygnował z tego stanowiska i sprzedał swoje udziały Alexowi. Kovatchev jest więc od tej pory jedynym Kovatchevwłaścicielem marki Breslau. Było to polubowne i zgodne rozstanie. Alexander Kovatchev w ostatnio udzielonym wywiadzie powiedział: - Żałuję, że Henrik Strasser podjął taką decyzję, ale szanuję i rozumiem jego powody.

Alex jest biznesmenem i czynnym kierowcą off-roadowym. Studiował i trenował w Niemczech. W swojej karierze sportowej zdobył wiele nagród w imprezach międzynarodowych, uczestniczył też wielokrotnie w Rajdzie Breslau, zanim w 2010 roku zaczął swoją przygodę z organizacją tej imprezy razem z Henrikiem Strasserem. Kovatchev jest również dyrektorem coraz bardziej znanego rajdu Baja 300 Mitteldeutschland w Niemczech.

Rajd Breslau świętuje w tym roku swoją 20. edycję i możecie oczekiwać stuprocentowego zaangażowania ze strony doświadczonego zespołu organizatorów. Będą oni pracować nie tylko nad utrzymaniem, ale również nad poprawą standardów, które uczyniły Rajd Breslau imprezą, na której po prostu trzeba być!

Terenowo180Przy okazji miło nam przypomnieć, że portal TERENOWO.PL jest oficjalnym partnerem medialnym Rajdu Breslau, który relacjonujemy nieprzerwanie już od 10 lat (zobacz: Jubileusz z awariami - X rajd Berlin-Wrocław 2004). W tym roku rozpoczynamy 29 czerwca!
MM

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.