Już za tydzień II runda Poland Trophy Dragon Winch Extreme

Czas upływa bardzo szybko i ani się nie obejrzeliśmy, już możemy zaprosić na kolejną odsłonę rajdu Poland Trophy. Organizacja podobno już zapięta na ostatni guzik, trasy wyznaczone, czas więc się pakować i ruszać wkrótce do Mogilna.

Nowością będzie prolog przeniesiony na ten sam dzień co odcinek nocny. Ma być szybki, a więc na trasie nie należy się spodziewać większych przeszkód.

Każda z klas będzie walczyła na własnych odcinkach specjalnych. To oznacza, że organizatorzy przygotowali po cztery, osobne OSy, dla każdej z klas: No Limit, Advance i Quad Extreme.

Na załogi No Limit czekają dwa odcinki bardziej techniczne, gdzie trzeba będzie poradzić sobie z trawersami, zjazdami i podjazdami, oraz dwa OSy bagniste. Zawodnicy z klasy Advance spodziewać się mogą podobnych wyzwań, jednak w ich przypadku większą rolę będą odgrywały umiejętności techniczne. Na quadowców czekają zaś cztery OSy na terenach bagnistych.

A dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli się zgłosić:
» samochód
» quad

Biuro Rajdu będzie zlokalizowane w Mogilnie w Dworku Gozdawa przy ul. Gozdawa 9 i będzie działało od piątku 22 czerwca 2012 roku od godziny 8.00. Zakończenie imprezy odbędzie się wieczorem 23 czerwca 2012 oficjalnym ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród dla zwycięzców.
MM

Zdjęcia z układania trasy:Harmonogram:

PT2012_2_harmon