Spotkanie z Botswaną – zaproszenie Passion4Travel

24 listopada [czwartek] o godzinie 20:00 Marcin Gerc zaprasza do klubu Balsam, Racławicka 99 [Forty Mokotów] w Warszawie na kolejne spotkanie w ramach Passion4Travel.

Staram się, aby nasze spotkania pokazywały coś niezwykłego i coś ciekawego - tak będzie i tym razem. Gośćmi będą Martin Urbański i Asia Juraszek tworzący zgraną parę podróżników pod dużo mówiącą nazwą Happylandy team. Miesiąc temu wrócili z wyprawy do Botswany, po której podróżowali wraz z założycielem organizacji „SAVE - wildlife conservation fund” - organizacji, która chroni wymierające gatunki zwierząt oraz opiekuje się miejscowymi dziećmi.

Botswana - kraj leżący pomiędzy RPA, Namibią i Zambią, kraj dzikiej, wspaniałej, prawie nienaruszonej przez człowieka natury. Obok niezliczonej liczby dzikich zwierząt żyjących na wolności, okresowych jezior, półpustyni Kalaharii znajdziemy tu zieloną oazę nazywaną ostatnim rajem na ziemi - Deltę Okowango. Parki narodowe stanowią tu 1/4 powierzchni kraju. Państwo stawia więc na ochronę tej unikalnej, malowniczej przyrody. Nie ma tu miejsca na masową turystykę, Botswana nie jest celem łatwym do osiągnięcia.

Dzięki wsparciu, jakie Martin i Asia otrzymali z „SAVE”, polscy podróżnicy mogli dotrzeć tam, gdzie inni mają zakaz poruszania się. Teraz podzielą z Wami tym, co zobaczyli i przeżyli. Podpowiedzą również, jak samemu zorganizować taką wyprawę, co okazuje się jest nie tylko możliwe, ale i nie takie trudne!

Zaprasza:
Marcin Gerc

+48 693 339 342
www.passion4travel.pl